O nás

Vitajte na stránke mzdymotyckova.sk

Stránka je zameraná na informovanie o seminároch lektorky RNDr. Jany Motyčkovej. Na stránke je možné objednať účasť na seminári, zakúpiť videoškolenia, materiály zo seminárov a ďalšie publikácie. 

Na stránke je prevádzkovaný Postservis k seminárom, ktorý je určený pre účastníkov seminárov, ktorí tu získajú ďalšie informácie po seminári a majú možnosť klásť tu dodatočné otázky k téme seminára. Kód pre prístup do Postservisu získajú účastníci priamo na školení.

Na stránke sú postupne publikované články RNDr. Jany Motyčkovej k rôznym témam z mzdovej oblasti, predovšetkým k témam k Zákonníku práce, sociálnemu a zdravotnému poisteniu a k exekučným zrážkam zo mzdy. 

Prevádzkovateľom stránky je Micro Invent s.r.o.

 

Novinky

Videoškolenie Príspevok na rekreáciu  v predaji za cenu 12 €.

Videoškolenie Zmeny v dohodách (príplatky, dôchodcovia-200 €) v predaji za cenu 12 €.

Videoškolenie Pracovný čas, príplatky, nadčasy pracovné cesty, dovolenky, 13.,14.plat, zmeny v dohodách od 1.7.2018 v predaji!

Článok k novému tlačivu Potvrdenie o zdaniteľnom príjme zo závislej činnosti - informácie o tom, ako majú byť vyplnené nové údaje v tlačive, ktoré súvisia s 13. a 14. platmi.

Videoškolenie Sociálne a zdravotné poistenie komplexne v predaji! Mimoriadne široká problematika a rozsah - 9,5 hod video a tlačený materiál v rozsahu 68 strán. Cena 60 €Materiál je možné zakúpiť aj samostatne za 18 €. Na školeniach je možnosť zakúpiť si videoškolenie alebo materiál za zvýhodnené ceny 50 €, resp. 15 € tu . Pozrite si krátku ukážku videoškolenia.

V Postservise sme doplnili možnosť stiahnuť všetky príspevky v pdf formáte.

Článok Príplatky dohodárov od 1.5.2018 tu